2020 Roster

Women

Name Year  High School Events
Samantha Bell SO Piedmont Hills  Sprints
K'jada Cayetano FR Willow Glen Sprints/Jumps
Alejandra Ceron SO James Lick Throws
Joyce Chang FR Pioneer Sprints/Jumps
Catherine Clear FR Santa Clara Hurdles
Tammy Dihn FR Evergreen Valley Distance
Judith Dietz FR  John F. Kennedy (CO) Distance
Mikayla Ehresmann-Singh FR Lincoln Throws
Brittany Fedkiw FR   Pole Vault
Serena Geis FR Monta Vista Distance
Clepatra Goodwin SO Gunn  Sprints
Kiely Hardy FR Westmont Distance
Michelle Houts FR Los Gatos Jumps
Akirah Jung FR Silver Creek Sprints/Jumps
Elizabeth Kardach FR Saratoga Distance
Daniella Kovalerchik SO Prospect  Jumps
Jasmyne Lockwood FR Independence Sprints/Jumps
Gabrielle LoPresti FR Willow Glen Hurdles/Sprints
Alyssa Martinez SO Del Mar Sprint/Throws
Yuki Minowa FR  Suijo (Japan) Throws
Adee Newman SO Palo Alto  Hurdles
Mimi Nguyen FR Milpitas Throws
Leslee Patino SO Piedmont Hills Distance
Alexis Ranger Dunbar FR Milpitas Hurdles
Catherine Sullivan FR Monta Vista Christian Distance
Darienne Watson FR Milpitas Hurdles
Masaki Yamaoka FR Okayama Asahi (Japan) Hurdles

Men

Name Year  High School Events
Charles Andres FR Piedmont Hills Sprints
Jordan Ausbie FR Independence Jumps
Ethan Ciufia FR Archbishop Mitty Pole Vault
Max Corrales RS-FR Pioneer Distance
Anthony Dianda FR Pioneer Sprints
Khyree Donald FR Prospect Sprints
Travis Eitel SO Leigh  Throws
Kristofer Emig FR Los Altos Throws
Kirby James Exciminiano FR Fremont Jumps
Joseph Hoover FR Prospect Pole Vault
Jing Jing Huntley SO Lincoln  Hurdles/Jumps
Hideshi Izu SO Piedmont Hills  Distance
Abdelkareem Khogali SO Mt. Pleasant  Sprints
Jonah James FR Amador Valley Pole Vault
Manuel Lamas SO Santa Clara Throws
Stephen Lamb SO Milpitas  Hurdles
Howard Lim FR Overfelt Sprints/Jumps
Nathaniel Lopez FR San Jose HIgh Sprints
Michael Lorendo FR Gunderson Sprints
Eliot Lubomirsky SO Monta Vista  Sprints
George Luu FR Evergreen Valley Distance
Ryan Menees SO Bellarmine  Distance
Mohammad Mirwais SO Kennedy  Mid-Distance
Alton Nguyen SO Santa Clara  Sprints
Richard Nguyen FR Andrew Hill Jumps
Nicholas Popov FR (Japan) Jumps
Sundeep Rodricks FR Archbishop Mitty Pole Vault
Terrence Sakyi FR T.C. Williams (VA) Jumps/Sprints
Isanoor Seale FR Evergreen Valley Distance
Tyler St. Laurent FR Los Altos Throws
Noah Sta Elena SO Santa Clara  Sprints
Tyler Stowell SO Grace Int'l School (Thailand)  Distance
Ethan Sunseri FR Pioneer Distance
Dshawn Thomas FR Wilcox Jumps
Matthew Troxell FR Lincoln Throws
An Truong FR Piedmont Hills Sprints
Kevin Villegas SO San Jose  Sprints
Christian Wiebe FR Leland Jumps
Ken Yuasa FR Tezukayama Gakuin Izumigaoka (Japan) Distance
Emilio Zertuche SO Archbishop Mitty  Mid-Distance
Back to Top